Scroll to top
Anno 2008 | Nocomment Hip-Hop Tánciskola

Vidéki tanfolyamok

Cegléd

Tanár-Librecz Ákos

Péntek:
15:30-17:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
17:00-18:30 Kezdő 2/Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Debrecen

Tanár-Henzsel Henriett

Kedd-Csütörtök:
15:00-16:00 Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
16:00-17:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
17:15-18:15 Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Cegléd

Tanár-Librecz Ákos

Péntek:
15:30-17:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
17:00-18:30 Kezdő 2/Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Debrecen

Tanár-Henzsel Henriett

Kedd-Csütörtök:
15:00-16:00 Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
16:00-17:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
17:15-18:15 Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Dunakeszi

Tanár-Pálmai Katalin

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 Kezdő 2/Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)
17:00-18:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Eger

Tanár-Pákay Péter

Kedd-Csütörtök:
15:30-16:30 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
16:30-17:30 Kezdő 1 – (Beiratkozás folyamatosan)
17:30-18:30 Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
18:30-19:30 Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)
19:30-20:30 Középhaladó/Haladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Esztergom

Tanár-Klausz Nikolett

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
17:00-18:00 Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
18:00-19:00 Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Fót

Tanár-Galgóczi Barna

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Dunakeszi

Tanár-Pálmai Katalin

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 Kezdő 2/Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)
17:00-18:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Eger

Tanár-Pákay Péter

Kedd-Csütörtök:
15:30-16:30 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
16:30-17:30 Kezdő 1 – (Beiratkozás folyamatosan)
17:30-18:30 Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
18:30-19:30 Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)
19:30-20:30 Középhaladó/Haladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Esztergom

Tanár-Klausz Nikolett

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
17:00-18:00 Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
18:00-19:00 Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Fót

Tanár-Galgóczi Barna

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Galgamácsa

Tanár-Kardos Szilvia

Csütörtök: 19:00-20:00 Felnőtt alakformáló – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Nagy Petra

Péntek: 17:00-19:00 Kezdő 2 (Felső tagozat) – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Kardos Szilvia

Hétfő-Szerda:
13:30-14:30 Alsó tagozat – (Beiratkozás folyamatosan)

Galgamácsa

Tanár-Kardos Szilvia

Csütörtök: 19:00-20:00 Felnőtt alakformáló – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Nagy Petra

Péntek: 17:00-19:00 Kezdő 2 (Felső tagozat) – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Kardos Szilvia

Hétfő-Szerda:
13:30-14:30 Alsó tagozat – (Beiratkozás folyamatosan)

Gödöllő

Tanár-Librecz Ákos

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
17:00-18:00 Kezdő 2/Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Hatvan

Tanár-Balog Dominik

Hétfő-Szerda: 15:30-16:30 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
Hétfő: 16:30-17:30 Központi középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Gödöllő

Tanár-Librecz Ákos

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
17:00-18:00 Kezdő 2/Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Hatvan

Tanár-Balog Dominik

Hétfő-Szerda: 15:30-16:30 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
Hétfő: 16:30-17:30 Központi középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Gyöngyös

Tanár-Balog Dominik

Kedd-Csütörtök:
15:30-16:15 Gyerek csoport – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Balog Dominik

Kedd: 18:00-19:00 és Csütörtök: 19:00-20:00 Kezdő/Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
Kedd: 19:00-20:00 és Péntek: 19:00-20:30 Központi középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Gyöngyös

Tanár-Balog Dominik

Kedd-Csütörtök:
15:30-16:15 Gyerek csoport – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Balog Dominik

Kedd: 18:00-19:00 és Csütörtök: 19:00-20:00 Kezdő/Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
Kedd: 19:00-20:00 és Csütörtök: 19:00-20:30 Központi középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Iklad

Tanár-Nagy Petra

Péntek:
14:30-16:30 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Jászberény

Tanár-Balog Dominik

Péntek:
15:00-16:30 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
16:30-18:00 Kezdő 2/Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Nyíregyháza

Tanár-Henzsel Henriett

Hétfő-Szerda:
15:00-16:00 Junior-Felnőtt Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
16:15-17:15 Gyerek Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
17:15-18:15 Gyerek Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
18:30-19:30 Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Péntek:
15:30-17:00 Junior-Felnőtt Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Piliscsaba

Tanár-Nagy Petra

Hétfő-Szerda:
17:00-18:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Nagy Petra

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
17:00-18:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Iklad

Tanár-Nagy Petra

Péntek:
14:30-16:30 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Jászberény

Tanár-Balog Dominik

Péntek:
15:00-16:30 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
16:30-18:00 Kezdő 2/Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Nyíregyháza

Tanár-Henzsel Henriett

Hétfő-Szerda:
15:00-16:00 Junior-Felnőtt Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
16:15-17:15 Gyerek Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
17:15-18:15 Gyerek Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
18:30-19:30 Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Péntek:
15:30-17:00 Junior-Felnőtt Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Piliscsaba

Tanár-Nagy Petra

Hétfő-Szerda:
17:00-18:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Pomáz

Tanár-Nagy Petra

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
17:00-18:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Szentendre

Tanár-Klausz Nikolett

Hétfő: 15:30-16:30 és Szerda: 15:30-16:30 Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
Szerda: 16:30-17:30 és Péntek: 15:30-16:30 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
Hétfő: 16:30-17:30 és Szerda: 17:30-18:30 Gyerek Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
Hétfő: 17:30-18:30 és Szerda: 18:30-19:30 Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Klausz Nikolett

Péntek: 17:00-18:30 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Vác

Tanár-Librecz Ákos

Hétfő-Szerda:
15:00-16:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
16:00-17:00 Kezdő 2/Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Benyó Mária

Kedd-Csütörtök:
15:30-16:30 Tánctanoda – (Beiratkozás folyamatosan)
16:30-17:30 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Veresegyház

Tanár-Galgóczi Barna

Kedd-Péntek:
15:30-16:30 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Galgóczi Barna

Kedd: 17:00-18:00 és Csütörtök: 15:00-16:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

[/vc_row_inner]

Szentendre

Tanár-Klausz Nikolett

Hétfő: 15:30-16:30 és Szerda: 15:30-16:30 Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
Szerda: 16:30-17:30 és Péntek: 15:30-16:30 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
Hétfő: 16:30-17:30 és Szerda: 17:30-18:30 Gyerek Kezdő 2 – (Beiratkozás folyamatosan)
Hétfő: 17:30-18:30 és Szerda: 18:30-19:30 Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Klausz Nikolett

Péntek: 17:00-18:30 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Vác

Tanár-Librecz Ákos

Hétfő-Szerda:
15:00-16:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
16:00-17:00 Kezdő 2/Középhaladó – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Benyó Mária

Kedd-Csütörtök:
15:30-16:30 Tánctanoda – (Beiratkozás folyamatosan)
16:30-17:30 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Veresegyház

Tanár-Galgóczi Barna

Kedd-Péntek:
15:30-16:30 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Galgóczi Barna

Kedd: 17:00-18:00 és Csütörtök: 15:00-16:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)