Scroll to top
Anno 2008 | Nocomment Hip-Hop Tánciskola

Vidéki tanfolyamok

Acsa

Tanár-Kardos Szilvia

Szerda:
17:30-18:30 Kezdő (Első óra: Szeptember 19.)
18:30-20:00 Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 19.)

Cegléd

Tanár-Librecz Ákos

Péntek:
15:30-17:00 Kezdő (Első óra: Szeptember 21.)
17:00-18:30 Kezdő 2/Középhaladó

Debrecen

Tanár-Henzsel Henriett

Kedd-Csütörtök:
15:15-16:15 Junior-Felnőtt kezdő/kezdő 2
16:15-17:15 Gyerek Kezdő/kezdő 2
17:15-18:15 Junior-Felnőtt Kezdő 2/Középhaladó

Acsa

Tanár-Kardos Szilvia

Szerda:
17:30-18:30 Kezdő (Első óra: Szeptember 19.)
18:30-20:00 Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 19.)

Cegléd

Tanár-Librecz Ákos

Péntek:
15:30-17:00 Kezdő (Első óra: Szeptember 21.)
17:00-18:30 Kezdő 2/Középhaladó

Debrecen

Tanár-Henzsel Henriett

Kedd-Csütörtök:
15:15-16:15 Junior-Felnőtt Kezdő/kezdő 2
16:15-17:15 Gyerek Kezdő/Kezdő 2
17:15-18:15 Junior-Felnőtt Kezdő 2/Középhaladó

Dunakeszi

Tanár-Pálmai Katalin

Hétfő-Szerda:
17:00-18:00 Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 3.)
18:00-19:00 Kezdő (Első óra: Szeptember 3.)

Eger

Tanár-Pákay Péter

Kedd-Csütörtök:
15:30 – 16:30 Új Kezdő (Első óra: Szeptember 11.)
16:30 – 17:30 Kezdő 1 (Első óra: Szeptember 4.)
17:30 – 18:30 Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 4.)
18:30 – 19:30 Középhaladó (Első óra: Szeptember 4.)

Esztergom

Tanár-Klausz Nikolett

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Új kezdő
17:00-18:00 Kezdő 2
18:00-19:00 Kezdő 2/Középhaladó

Dunakeszi

Tanár-Pálmai Katalin

Hétfő-Szerda:
17:00-18:00 Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 3.)
18:00-19:00 Kezdő (Első óra: Szeptember 3.)

Eger

Tanár-Pákay Péter

Kedd-Csütörtök:
15:30 – 16:30 Új Kezdő (Első óra: Szeptember 11.)
16:30 – 17:30 Kezdő 1 (Első óra: Szeptember 4.)
17:30 – 18:30 Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 4.)
18:30 – 19:30 Középhaladó (Első óra: Szeptember 4.)

Esztergom

Tanár-Klausz Nikolett

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 új kezdő (Első óra: Szeptember 13.)
17:00-18:00 Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 6.)
18:00-19:00 Kezdő 2/középhaladó (Első óra: Szeptember 6.)

Galgamácsa

Tanár-Kardos Szilvia

Hétfő: 17:15-18:15 és Szerda: 16:00-17:00 Alsó tagozat (Első óra: Szeptember 17.)
Hétfő: 18:30-19:30 Felnőtt alakformáló (Első óra: Szeptember 17.)

Tanár-Kardos Szilvia

Hétfő: 13:50-14:50 és Szerda: 15:00-16:00 Alsó tagozat (Első óra: Szeptember 17.)

Galgamácsa

Tanár-Kardos Szilvia

Hétfő: 17:15-18:15 és Szerda: 16:00-17:00 Alsó tagozat (Első óra: Szeptember 17.)
Hétfő: 18:30-19:30 Felnőtt alakformáló (Első óra: Szeptember 17.)

Tanár-Kardos Szilvia

Hétfő-Szerda
13:50-14:50 Alsó tagozat

Gödöllő

Tanár-Librecz Ákos

Kedd-Csütörtök:
15:00-16:00 Kezdő
16:00-17:00 Kezdő2
17:00-18:00 Középhaladó

Hatvan

Tanár-Balog Dominik

Hétfő-Szerda: 15:30-16:30 Kezdő (Első óra: Szeptember 12.)
Hétfő: 16:30-17:30 Központi középhaladó (Első óra: Szeptember 12.)

Gödöllő

Tanár-Librecz Ákos

Kedd-Csütörtök:
15:00-16:00 Kezdő
16:00-17:00 Kezdő2
17:00-18:00 Középhaladó

Hatvan

Tanár-Balog Dominik

Hétfő-Szerda: 15:30-16:30 Új kezdő
Hétfő: 16:30-17:30 Központi középhaladó

Gyöngyös

Tanár-Balog Dominik

Kedd-Csütörtök:
15:30-16:15 Gyerek csoport (Első óra: Szeptember 11.)

Tanár-Balog Dominik

Kedd: 18:00-19:00 és Csütörtök: 19:00-20:00 Kezdő/Kezdő 2
Kedd: 19:00-20:00 és Péntek: 19:00-20:30 Központi középhaladó

Gyöngyös

Tanár-Balog Dominik

Kedd-Csütörtök:
15:30-16:15 Gyerek csoport (Első óra: Szeptember 11.)

Tanár-Balog Dominik

Kedd: 18:00-19:00 és Csütörtök: 19:00-20:00 Kezdő/Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 11.)
Kedd: 19:00-20:00 és Csütörtök: 19:00-20:30 Központi középhaladó (Első óra: Szeptember 11.)

Jászberény

Tanár-Balog Dominik

Péntek:
15:00-16:30 Kezdő (Első óra: Szeptember 14.)
16:30-18:00 Kezdő 2/Középhaladó (Első óra: Szeptember 14.)

Nyíregyháza

Tanár-Henzsel Henriett

Hétfő-Szerda:
15:00-16:00 Junior-Felnőtt Kezdő/kezdő 2
16:15-17:15 Gyerek Kezdő
17:15-18:15 Gyerek Kezdő 2/Középhaladó
18:15-19:15 Junior-Felnőtt Kezdő 2/Középhaladó

Szentendre

Tanár-Klausz Nikolett

Hétfő:
Hétfő: 15:15-16:15 és Szerda: 16:00-17:00 Kezdő (Első óra: Szeptember 5.)
Hétfő: 16:15-17:15 és Szerda: 17:00-18:00 Gyerek Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 5.)
Hétfő: 17:15-18:15 és Szerda: 18:00-19:00 Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 5.)

Jászberény

Tanár-Balog Dominik

Péntek:
15:00-16:30 Kezdő (Első óra: Szeptember 14.)
16:30-18:00 Kezdő 2/Középhaladó (Első óra: Szeptember 14.)

Nyíregyháza

Tanár-Henzsel Henriett

Hétfő-Szerda:
15:00-16:00 Junior-Felnőtt Kezdő/kezdő 2
16:15-17:15 Gyerek Kezdő
17:15-18:15 Gyerek Kezdő 2/Középhaladó
18:15-19:15 Junior-Felnőtt Kezdő 2/Középhaladó

Pomáz

Tanár-Nagy Petra

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Új Kezdő (Első óra: Szeptember 18.)

Szentendre

Tanár-Klausz Nikolett

Hétfő: 16:15-17:15 és Szerda: 17:00-18:00 Gyerek Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 5.)
Hétfő: 17:15-18:15 és Szerda: 18:00-19:00 Kezdő 2 (Első óra: Szeptember 5.)

Vác

Tanár-Librecz Ákos

Hétfő-Szerda:
15:00-16:00 Kezdő
16:00-17:00 Kezdő2/Középhaladó

Tanár-Benyó Mária

Hétfő-Szerda:
15:00-16:00 Új Kezdő (Felső tagozat)
16:00-16:45 Új Kezdő (Alsó tagozat)

Veresegyház

Tanár-Galgóczi Barna

Kedd-Csütörtök:
15.30-16.30 Új Kezdő (Első óra: Szeptember 18.)

Pomáz

Tanár-Nagy Petra

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Új Kezdő (Első óra: Szeptember 18.)

Vác

Tanár-Librecz Ákos

Hétfő-Szerda:
15:00-16:00 Kezdő
16:00-17:00 Kezdő2/Középhaladó

Tanár-Benyó Mária

Hétfő-Szerda:
15:00-16:00 Új Kezdő (Felső tagozat)
16:00-16:45 Új Kezdő (Alsó tagozat)

Veresegyház

Tanár-Galgóczi Barna

Kedd-Csütörtök:
15.30-16.30 Új Kezdő (Első óra: Szeptember 18.)