Scroll to top
Anno 2008 | Nocomment Hip-Hop Tánciskola
ll.

Kerület

Budapest

Tanár-Székely Gabriella

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 Kezdő – (Első óra: szeptember 4.)

II. Kerület

Budapest

Tanár-Székely Gabriella

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 Kezdő – (Első óra: szeptember 4.)

III.

Kerület

Óbuda

Tanár-Imecz Judit

Kedd-Csütörtök:
15:00-16:00 Kezdő – (Első óra: szeptember 5.)
16:00-17:00 Kezdő2 – (Első óra: szeptember 5.)
17:00-18:00 Középhaladó – (Első óra: szeptember 5.)

Békásmegyer

Tanár-Pálmai Katalin

Kedd-Csütörtök:
16:00-18:00 Junior Középhaladó
18:00-19:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
19:00-21:00 Felnőtt Középhaladó-Haladó

Péntek:

17:00-19:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

VI.

Kerület

Terézváros

Tanár-Ódor Dániel

Hétfő-Szerda:
17:00-18:00 Kezdő 2
18:00-19:30 Középhaladó

Tanár-Gróf Zsuzsanna

Kedd-Csütörtök:
16.00-17.00 Kezdő 2
17:00-18:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

III. Kerület

Óbuda

Tanár-Imecz Judit

Kedd-Csütörtök:
15:00-16:00 Kezdő – (Első óra: szeptember 5.)
16:00-17:00 Kezdő2 – (Első óra: szeptember 5.)
17:00-18:00 Középhaladó – (Első óra: szeptember 5.)

Békásmegyer

Tanár-Pálmai Katalin

Kedd-Csütörtök:
16:00-18:00 Junior Középhaladó
18:00-19:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
19:00-21:00 Felnőtt Középhaladó-Haladó
Péntek:
17:00-19:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

VI. Kerület

Terézváros

Tanár-Ódor Dániel

Hétfő-Szerda:
17:00-18:00 Kezdő 2
18:00-19:30 Középhaladó

XI. Kerület

Kelenföld

Tanár-Gróf Zsuzsanna

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Kezdő 2
17:00-18:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

XIII.

Kerület

Angyalföld

Tanár-Ódor Dániel

Kedd-Csütörtök:
18:00-19:15 Kezdő/Kezdő 2 – (Első óra: szeptember 10.)
19:30-21:00 Középhaladó/Haladó – (Első óra: szeptember 10.)

Tanár-Pákay Péter

Hétfő-Péntek:
18:00-19:00 Kezdő 2 – (Első óra: szeptember 2.)
Péntek:
15:00-17:00 Új Kezdő – (Első óra: szeptember 6.)

XIV.

Kerület

Zugló

Tanár-Kocsis Brigitta

Hétfő-Szerda:
15:30-16:30 Új Kezdő – (Első óra: szeptember 9.)
16:30-17:30 Kezdő 1 – (Első óra: szeptember 4.)

XX.

Kerület

Pesterzsébet

Tanár-Schick Vivien

Hétfő-Péntek:
17:00-18:00 – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Gróf Zsuzsanna

Hétfő: 16:00-17:00 és Szerda: 17:00-18:00 Kezdő (12 éves kor felett) – (Beiratkozás folyamatosan)
Hétfő: 17:00-18:00 és Szerda: 18:00-19:00 Középhaladó
Szerda-Péntek: 16:00-17:00 Gyerek Kezdő (12 éves kor alatt) – (Beiratkozás folyamatosan)

XIII. Kerület

Angyalföld

Tanár-Ódor Dániel

Kedd-Csütörtök:
18:00-19:15 Kezdő/Kezdő 2 – (Első óra: szeptember 10.)
19:30-21:00 Középhaladó/Haladó – (Első óra: szeptember 10.)

Tanár-Pákay Péter

Hétfő-Péntek:
18:00-19:00 Kezdő 2 – (Első óra: szeptember 2.)
Péntek:
15:00-17:00 Új Kezdő – (Első óra: szeptember 6.)

Tanár-Kocsis Brigitta

Hétfő-Szerda:
15:30-16:30 Új Kezdő – (Első óra: szeptember 9.)
16:30-17:30 Kezdő 1 – (Első óra: szeptember 4.)

XX. Kerület

Pesterzsébet

Tanár-Schick Vivien

Hétfő-Péntek:
17.00-18.00 – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Gróf Zsuzsanna

Hétfő: 16:00-17:00 és Szerda: 17:00-18:00 Kezdő (12 éves kor felett) – (Beiratkozás folyamatosan)
Hétfő: 17:00-18:00 és Szerda: 18:00-19:00 Középhaladó
Szerda-Péntek: 16:00-17:00 Gyerek Kezdő (12 éves kor alatt) – (Beiratkozás folyamatosan)