Scroll to top
Anno 2008 | Nocomment Hip-Hop Tánciskola
I.

Kerület

Budapest

Tanár-Ódor Dániel

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Kezdő

I. Kerület

Budapest

Tanár-Ódor Dániel

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Kezdő

III.

Kerület

Óbuda

Tanár-Székely Gabriella

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 Új kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Imecz Judit

Kedd-Csütörtök:
15:00-16:00 Új kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
16:00-17:00 Kezdő/Kezdő2
17:00-18:00 Középhaladó

Csütörtök:
20:00-21:30 Új kezdő SENIOR csoport – (Beiratkozás folyamatosan)

Békásmegyer

Tanár-Pálmai Katalin

Kedd-Csütörtök:
16:00-18:00 Junior Középhaladó
18:00-19:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
19:00-21:00 Felnőtt Középhaladó-Haladó

Péntek:

17:00-19:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

VI.

Kerület

Terézváros

Tanár-Ódor Dániel

Hétfő-Szerda:
17:00-18:00 Kezdő 2
18:00-19:30 Középhaladó

Tanár-Gróf Zsuzsanna

Kedd-Csütörtök:
16.00-17.00 Kezdő 2
17:00-18:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

III. Kerület

Óbuda

Tanár-Székely Gabriella

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 Új kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Imecz Judit

Kedd-Csütörtök:
15:00-16:00 Új kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
16:00-17:00 Kezdő/Kezdő2
17:00-18:00 Középhaladó

Csütörtök:
20:00-21:30 Új kezdő SENIOR csoport – (Beiratkozás folyamatosan)

Békásmegyer

Tanár-Pálmai Katalin

Kedd-Csütörtök:
16:00-18:00 Junior Középhaladó
18:00-19:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)
19:00-21:00 Felnőtt Középhaladó-Haladó
Péntek:
17:00-19:00 Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

VI. Kerület

Terézváros

Tanár-Ódor Dániel

Hétfő-Szerda:
17:00-18:00 Kezdő 2
18:00-19:30 Középhaladó

XI. Kerület

Kelenföld

Tanár-Gróf Zsuzsanna

Kedd-Csütörtök:
16:00-17:00 Kezdő 2
17:00-18:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

XIII.

Kerület

Angyalföld

Tanár-Pákay Péter

Hétfő-Péntek:
18:00-19:00 Kezdő 1 – (Beiratkozás folyamatosan)
Péntek:
15:00-17:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

XIV.

Kerület

Zugló

Tanár-Kocsis Brigitta

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

XX.

Kerület

Pesterzsébet

Tanár-Schick Vivien

Hétfő-Péntek:
17:00-18:00 – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Gróf Zsuzsanna

Hétfő: 16:00-17:00 és Szerda: 17:00-18:00 Kezdő (12 éves kor felett) – (Beiratkozás folyamatosan)
Hétfő: 17:00-18:00 és Szerda: 18:00-19:00 Középhaladó
Szerda-Péntek: 16:00-17:00 Gyerek Kezdő (12 éves kor alatt) – (Beiratkozás folyamatosan)

XIII. Kerület

Angyalföld

Tanár-Pákay Péter

Hétfő-Péntek:
18:00-19:00 Kezdő 1 – (Beiratkozás folyamatosan)
Péntek:
15:00-17:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Kocsis Brigitta

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 Új Kezdő – (Beiratkozás folyamatosan)

XX. Kerület

Pesterzsébet

Tanár-Schick Vivien

Hétfő-Péntek:
17.00-18.00 – (Beiratkozás folyamatosan)

Tanár-Gróf Zsuzsanna

Hétfő: 16:00-17:00 és Szerda: 17:00-18:00 Kezdő (12 éves kor felett) – (Beiratkozás folyamatosan)
Hétfő: 17:00-18:00 és Szerda: 18:00-19:00 Középhaladó
Szerda-Péntek: 16:00-17:00 Gyerek Kezdő (12 éves kor alatt) – (Beiratkozás folyamatosan)