Vidéki tanfolyamok

2017/2018
Szentendre –  Dunaparti Művelődési Ház, Dunakorzó 11/A

Tanár: Klausz Niki
Hétfő 15:15 – 16:15 és Szerda: 16:00 – 17:00 Kezdő
Hétfő 16:15 – 17:15 és Szerda: 17:00 – 18:00 Gyermek Kezdő
Hétfő 17:15 – 18:15 és Szerda: 18:00 – 19:00 Kezdő 2

Dunakeszi – KELLYS Fitness & Squash Club Funkcionális Edzőterem
Fóti út 73.

Tanár: Pálmai Katalin
Hétfő – Szerda: 18:00 – 19:00 Gyerek Kezdő 

Budakeszi – Knáb Fitness
Knáb János utca 8.

Tanár: Páli István
Hétfő – Szerda: 16:30 – 17:30 Kezdő/Kezdő 2

Dorog – Kristály Szépségház, István király út 8. 

Tanár: Klausz Niki
Kedd: 14:50 – 15:50 és Csütörtök: 15:00 – 16:00 Kezdő

Páty – Bocskai István Általános Iskola
Bocskai u. 9.

Tanár: Páli István
Kedd – Csütörtök: 15:00 – 16:00 Kezdő 

Gödöllő – Patak téri Mozgáscentrum
Patak tér 7.

Tanár: Librecz Ákos
Kedd – Csütörtök: 15:00 – 16:00 Kezdő 
Kedd – Csütörtök: 16:00 – 17:00 Kezdő 2
Kedd – Csütörtök: 17:00 – 18:00 Középhaladó

Vác – Royal Fitness Club
Galcsek utca 8-10.

Tanár: Librecz Ákos
Hétfő – Szerda: 15:00 – 16:00 Új Kezdő (12 éves kortól) 
Hétfő – Szerda: 16:00 – 17:00 Kezdő 2 – Középhaladó
Hétfő – Szerda: 17:00 – 18:00 Gyermek Kezdő (8-12éves korig)

Cegléd - Mandarin Táncterem (Relevé)
Szárcsa u. 14.

Tanár: Librecz Ákos
Péntek: 15:30 – 17:00 Kezdő 2 - Középhaladó
Péntek: 17:00 – 18:30 Kezdő

Esztergom – Detroit Fitness
Táti út 28.

Tanár: Klausz Niki
Kedd – Csütörtök: 16:30 – 17:30 Kezdő (első óra: szept. 5.)
Kedd – Csütörtök: 17:30 – 18:30 Kezdő 2

Gyöngyös – Felsővárosi Általanos Iskola
Martinovics Ignác utca 2.

Tanár: Balog Dominik
Kedd – Csütörtök: 15:30 – 16:15 Gyermek Kezdő 

Gyöngyös – Mátra Müvelődési Központ
Barátok tere 3.

Tanár: Balog Dominik
Kedd: 18:30 – 19:30 és Csütörtök: 19:00 – 20:00  Kezdő 
Kedd: 19:30 – 20:30 és Csütörtök: 20:00 – 21:00  Középhaladó

Eger, II. Rákóczi Ferenc utca 95.

Tanár: Pákay Peti
Kedd – Csütörtök: 16:00 – 17:00 Kezdő
Kedd – Csütörtök: 17:15 – 18:15 Kezdő 1
Kedd – Csütörtök: 18:30 – 19:30 Kezdő 2

Hatvan – B40 Fitness
Balassi Bálint u. 40.

Tanár: Balog Dominik
Hétfő – Szerda: 15:30 – 16:30 Kezdő
Hétfő – Szerda: 16:30 – 17:30 Kőzéphaladó

Jászberény – Victory Gym
Jákóhalmi út 9.

Tanár: Balog Dominik
Péntek: 16:00 – 17:30 Kezdő 
Péntek: 17:30 – 19:00 Kezdő 2

Debrecen – Bijó Energia Egészségközpont
Miklós u. 18. 2. emelet

Tanár: Henzsel Heni
Kedd - Csütörtök: 15:30 – 16:30 Junior-Felnőtt Kezdő
Kedd - Csütörtök: 16:45 – 17:45 Gyermek Kezdő
Kedd - Csütörtök: 18:00 – 19:00 Junior-Felnőtt Kezdő 2

Nyíregyháza – Váci Mihály Kulturális Központ
Szabadság tér 9. (III. em.)

Tanár: Henzsel Heni
Hétfő – Szerda: 15:00 – 16:00 Junior-Felnőtt Kezdő
Hétfő – Szerda: 16:00 – 17:00 Gyermek Kezdő
Hétfő – Szerda: 17:00 – 18:00 Gyermek Kezdő 2
Hétfő – Szerda: 18:00 – 19:00 Junior-Felnőtt Kezdő 2

Galgamácsa – Hétszínvirág Óvoda
Vasút u. 6

Tanár: Kardos Szilvia
Kedd: 15:30 – 16:15 Ovis Csoport

Galgamácsa - Fekete István Általános Iskola
Iskola u.

Tanár: Kardos Szilvia
Kedd – Csütörtök: 14:00 – 14:45 10 éves kor alatt

Galgamácsa - Művelődési Ház
Petőfi Sándor u. 17

Tanár: Kardos Szilvia
Kedd – Csütörtök: 17:15 – 18:15 10 éves kor felett

Acsa – Művelődési ház
Kossuth út 83

Tanár: Kardos Szilvia
Szerda: 16:00 – 17:00 Acsa (10 éves kor alatt)
Szerda: 17:00 – 18:30 Acsa (10 éves kor felett)

Nógrádsáp – Fekete István Általános Iskola
Hunyadi út 2.

Tanár: Kardos Szilvia
Szerda: 14:00 – 15:30 Kezdő